KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144163
nr 1414 4163
Oidentifierad konstnär. Rävar. Signerad Holgerson. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 57x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:02:18
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr